Czechowice-Dziedzice

 

STREFA 1 Zabudowa jednorodzinna - Czechowice-Dziedzice: Agawy, Brzozowa, Chabrowa, Chłodna, Chmielna, Fiołkowa, Hiacyntów, Jastrzębia, Jaśminowa, Junacka, Kamionka, Komorowicka, Konwalii, Kręta, Krokusów, Krupnicza, Krzywa, Klonowa, Kwiecista, Laurowa, Legionów od nr 190a do 241, Lipowska do DK (część wschodnia), Nad Młynówką, Napierskiego, Olszyna, Orchidei, Piękna, Podlarysz, Podwale, Prosta, Przebiśniegów, Robotnicza, Rolna, Różana, Rzeczna, Storczyków, Świerkowicka do DK1 (część wschodnia), Terenowa, Tulipanów, Wilcza, Włókiennicza, Wrzosowa, Zawiła.

STREFA 2a Zabudowa jednorodzinna - Czechowice-Dziedzice: Bażantów, Bestwińska, Cienista do DK1 (część wschodnia), Dworcowa, Jodłowa, Kasztanowa, Krucza, Oliwna, Pasieki, Pawia, Słowicza, Sokola, Sosnowa, Spółdzielcza, Szafranów, Żurawia.

STREFA 2b Zabudowa jednorodzinna - Czechowice-Dziedzice: Bukowa do DK1 (część wschodnia), Cicha do DK1, Cichy Kącik, Drozdów, Dzięciołów, Jaskółcza, Kanarków, Kopernika do DK1, Kotulińskiego, Kukułcza, Legionów od nr 136 do nr 188, Nowa, Partyzantów, Pasieki 467,515,1706,1706/2, Pocztowa, Puszczyków, Sikorek, Zamkowa.

STREFA 3a Zabudowa jednorodzinna - Czechowice-Dziedzice: Brzeziny do DK1, Chłopska, Cicha do DK1, Kopernika nr 34a, Kościelna, Lipowa, Mazańcowicka od nr 1 do nr 97, Płaska, Podkępie, Potoczna, Rajska, Sąsiedzka, Smocza, Spokojna, Starowiejska nr 24, Stawowa 106, 108, 108A, 108B, 110C, 110D, 110, 112E, 112F, 112, 116, 118, 128.

STREFA 3b Zabudowa jednorodzinna - Czechowice-Dziedzice: Akacjowa, Bukowa za DK1, Cienista za DK1, Ciernista, Do Gajówki, Św. Huberta, Kopernika za DK1, Lipowska za DK1, Mazańcowicka od nr 103, Myśliwska, Podrajska, Pokrewna, Potok, Przełęczna, Starowiejska, Stroma, Szuwary, Świerkowicka za DK1, Wałowa, Wiewiórcza, Zajęcza, Zaplecze, Zbijowska, Żbika. Ligota: Mazańcowicka.

STREFA 4a Zabudowa jednorodzinna - Czechowice-Dziedzice: Dębowa, Falista, Łukasiewicza, Łukowa, Prusa, Puszkina, Szwajcarska Dolina, Ślepa, Wąska, Zabiele.

STREFA 4b Zabudowa jednorodzinna - Czechowice-Dziedzice: Braterska, Bratnia, Dojazdowa, Dożynkowa, Jagiellońska, Klasztorna, Korczaka, Konopnickiej, Krasińskiego, Legionów od Starej Kablowni do skrzyżowania z ul. Łukasiewicza, Marzanny, Mickiewicza, Moniuszki, Sobieskiego, Sobótki, Szymanowskiego, Stawowa, Targowa, Wiankowa.

STREFA 5 Zabudowa jednorodzinna - Czechowice-Dziedzice: Barabasza (numer 37), Barlickiego, Braci Koźbów, Chrobrego, Kolejowa, Kołłątaja, Kościuszki, Krótka, ks. Piotra Skargi, Ligocka, Młyńska, Moniuszki, Niepodległości, Ogrodowa, Parkowa, Reymonta, Sienkiewicza, Studencka, Wesoła, Zacisze, Zielona, Żeromskiego.

STREFA 6 Zabudowa jednorodzinna - Czechowice-Dziedzice: Burzej, Cisowa, Czarnoleska, Czechowicka, Czyżyków, Długa, Jemiołowa, Korfantego, Miliardowicka, Modrzewiowa, Morelowa, Ochodzka, Pasieczna, Piwna, Sikorskiego, Widna, Wierzbowa, Ziołowa.

STREFA 7a Zabudowa jednorodzinna - Bronów:, Błękitna, Bławatków, Czyża, Gajowa, Kamieniecka, Kolorowa, Kopaniny, Kunza, Łanowa, Miodowa, Międzyrzecka, Nadbrzeżna, Olchowa, Pod Polem, Poprzeczna, Pszczelarska, Rudzicka, Siedlacka, Stawowe Pole, Szafirowa, Woźniacka, Zalesie, Zarzeczna, Zbożowa.
Ligota: Azaliowa, Bielska, Czarnoleska nr 7 i 8, Do Kanału, Dworska, Wapienicka, Woleńska, Wolna.

STREFA 7b Zabudowa jednorodzinna - Bronów: Graniczna.
Ligota: Bronowska, Graniczna, Ks. Olejaka, Księżycowa, Leszczynowa, Łabędzia, Miła, Młynarska, Nad Potokiem, Nadrzeczna, Na Łuku, Na Wale, Niska, Orla, Pańska, Podlasek, Podwale, Rolników, Spadzista, Stawiska, Śródrzeczna, Wodospadowa, Wspólna, Wypoczynkowa, Zabrzeska, Zawiście, Zawodzie, Złocista.
Czechowice–Dziedzice: Zaciszna.

STREFA 8 Zabudowa jednorodzinna - Czechowice-Dziedzice: Cyprysowa, Grabowa, Gwieździsta, Jaworowa, Jesionowa, Korzeniowskiego, Mała, Nowy Świat, Ogrodników, Pod Lasem, Powstańców Śląskich, Przedszkolna, Ptasia, Słowików, Średnia, Zakątek, Zdrowa.

STREFA 9a Zabudowa jednorodzinna - Czechowice-Dziedzice: Asnyka, Baduszkowej, Fredry, Hutnicza, Kasprowicza, Makuszyńskiego, Narutowicza, Norwida, Reja, Staszica, Tetmajera, Traugutta.

STREFA 10a Zabudowa jednorodzinna - Czechowice-Dziedzice: Barbary, Boczna, Działkowa, Gołębia, Jasna, Karłowicza, Legionów za DK1, Liszki, Nad Białką, Renarda, Równa, Słoneczna, Tęczowa, Topolowa, Węglowa, Wiślana , Źródlana, Żużlowa.

STREFA 10b Zabudowa jednorodzinna - Czechowice-Dziedzice: Agrestowa, Dolna, Drzymały, Górnicza, Grabowicka, Głowackiego, Jeżynowa, Kaniowska, Karolinki, Królowej Jadwigi, Malinowa, Porzeczkowa, Przejściowa, Poziomkowa, Rumana, Sadowa, Truskawkowa, Wiejska.

STREFA 11 Zabudowa jednorodzinna - Czechowice-Dziedzice: Baczyńskiego, Bajeczna, Brzechwy, Cmentarna, Fałata, Gałczyńskiego, Hoża, Kasprzaka, Krzanowskiego, Lenartowicza, Ligonia, Lompy, Łagodna, Malczewskiego, Matejki, Michałowicza, Morcinka, Okrzei, Orkana, Pogodna, Polna, Radosna, Staffa, Szkolna, Witkiewicza, Wybickiego, Wysockiego, Wyspiańskiego, Zachodnia.

STREFA 12a Zabudowa jednorodzinna - Czechowice-Dziedzice: Błachuta, Broniewskiego, Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Gminna, Jabłoniowa, Jesienna, Jutrzenki, Korfantego do torów kolejowych część północna, Letnia, Maciejowicka, Majowa, Mostowa, Orzechowa, Owocowa, Ozaista, Sikorskiego do torów, Skowronków, Stadionowa, Struga, Śliwkowa, Św.Elżbiety, Świerklocz, Wiosenna, Wiśniowa, Wrzoła, Zakole, Zimowa.

STREFA 12b Zabudowa jednorodzinna - Zabrzeg: Bratków, Do Zapory, Gazdy, Gilów, Grzybowa, Janoszka, Jelenia, Klimesza, Kłosowa, Ks. Londzina, Leśna, Lisia, Łąkowa, Nadwiślańska, Objazdowa do torów część północna, Oblaska, Ochodzka do torów część północna, Pod Jazem, Południowa, Poranna, Pytla, Spacerowa, Waryńskiego, Wieczorna.
Czechowice-Dziedzice: Astrów, Grabowiec, Łężna, Kolista, Wierzbowa do torów część północna.

STREFA 13 Zabudowa jednorodzinna - Czechowice-Dziedzice: Chałupnicza (od Stawowej do DK 1), Chopina, Górna, Kolejowa (numery 1 i 3), Kossaka, Kraszewskiego, Legionów, Marianki, Miarki, Piasta, Pionkowa (od Rafinerii do wiaduktu), Pochyła, Polna (posesje odbierane od Kossaka), Słowackiego, Stalmacha, Stawowa, Strażacka, Szkolna (numer 4 B), Wenecka, Wieniawskiego, Wodna (od Stawowej do DK 1).

STREFA 14 Zabudowa jednorodzinna - Czechowice-Dziedzice: Barwna, Bory, Brzeziny (posesje przy Wodnej), Burzej (posesje 19 C, 23), Chałupnicza (od DK 1 do Wodnej), Czechowicka (numer 64), Iłownicka, Koło, Księża Grobel, Kwiatowa, Makowa, Mościska, Nad Jasienicą, Objazdowa, Polowa, Rakowa, Rębisko, Rybacka, Sienna, Smocza (posesje przy Wodnej), Sokoły, Tartaczna, Winogronowa, Włościańska, Wodna (od DK 1 do końca), Żabia.